
| Udidi: | I-insert engundoqo |
| Uthotho: | A |
| Indawo enqamlezileyo yomqhubi: | 0.14- 4.0 mm2 |
| Indawo enqamlezileyo yomqhubi: | I-AWG 26 ~ 12 |
| Umlinganiselo wangoku: | 16 A |
| I-voltage elinganisiweyo: | 250V |
| I-voltage ye-pulse elinganisiweyo: | 4KV |
| Inqanaba longcoliseko: | 3 |
| I-voltage elinganisiweyo ihambelana ne-UL/CSA: | 600 V |
| Ukuthintela ubushushu: | ≥ 10¹º Ω |
| Ukumelana nokuqhagamshelana: | ≤ 1 mΩ |
| Ubude bestrip: | 7.5mm |
| Ubushushu obulinganiselweyo: | -40 ~ +125 °C |
| Inani lezinto ezifakiweyo | ≥ 500 |
| Izinto ezisetyenzisiweyo (Faka): | I-Polycarbonate (iPC) |
| Umbala (Faka): | I-RAL 7032 (Uthuthu lweNqaba) |
| Izixhobo (iiphini): | Ingxubevange yobhedu |
| Umphezulu: | Ipleyiti yesilivere/yegolide |
| Uvavanyo lwe-flame retardant yezinto ezibonakalayo ngokwe-UL 94: | V0 |
| I-RoHS: | Hlangana neendlela zokuxolelwa |
| Ukukhululwa kwi-RoHS: | 6(c): Ii-alloys zekopolo ziqulathe i-lead efikelela kwi-4% |
| Imeko ye-ELV: | Hlangana neendlela zokuxolelwa |
| I-RoHS yaseTshayina: | 50 |
| Izinto ze-REACH SVHC: | Ewe |
| Izinto ze-REACH SVHC: | ilothe |
| Ukhuseleko lomlilo kwizithuthi zikaloliwe: | I-EN 45545-2 (2020-08) |
| Imo yoqhagamshelo: | Uqhagamshelo olucinezelweyo olubandayo |
| Uhlobo lwendoda oluyinkazana: | Intloko yendoda |
| Ubungakanani: | 32A |
| Inani leestitshi: | 16 (17-32) |
| Iphini yomgca ophantsi: | Ewe |
| Ingaba kufuneka enye inaliti na: | Ewe |

Siyavuya ukwazisa uyilo lwethu lwamva nje kwindawo yesixhumi esinzima - iHeavy-Duty Connector. Yenzelwe ukuguqula uqhagamshelo kwiindawo zoshishino, esi sixhumi siphambili sinikeza ukusebenza okungenakuthelekiswa nanto, ukuqina kunye nokuthembeka. Ngomsebenzi waso ogqwesileyo kunye nomgangatho ongenakuthelekiswa nanto, izixhumi ezinzima ziya kuyichaza ngokutsha indlela oqhagamshela ngayo oomatshini kunye nezixhobo ezinzima. Inkcazo yeMveliso: Eyona nto iphambili kwisixhumi esinzima ngumgangatho waso wokwakha ophezulu. Esi sixhumi senziwe ngezinto ezikumgangatho ophezulu ukumelana neendawo ezinzima. Nokuba ngamaqondo obushushu aphezulu, ukufuma, uthuli okanye ukungcangcazela, izixhumi zethu zenzelwe ukusebenza ngokungenasiphako kwiimeko ezinzima kakhulu. Ukwakhiwa kwayo okuqinileyo kuqinisekisa ukuqina kwexesha elide, kunciphisa isidingo sokutshintshwa rhoqo kunye nexesha lokungasebenzi elibizayo.

Izihlanganisi ezisebenza nzima zenzelwe ukuba kube lula engqondweni, nto leyo evumela ukufakwa ngokukhawuleza nangokulula. Uyilo oluncinci nolusebenziseka lula luvumela uqhagamshelo kunye nokuqhawulwa lula, nto leyo egcina ixesha elibalulekileyo ngexesha lokufakwa kunye nokugcinwa kwezixhobo. Iitheminali ezinemibala yesixhobo kunye nendlela yokutshixa enobuchule ziqinisekisa uqhagamshelo olukhuselekileyo nolungenazimpazamo ngalo lonke ixesha. Ukongeza, isiphatho saso esisemgangathweni sinika ukubamba okukhululekileyo kwaye kulula ukusisebenzisa nangona unxibe iiglavu zokukhusela. Okwenza izihlanganisi ezisebenza nzima zahluke kukhuphiswano kukusebenza kwazo okuphezulu. Esi sihlanganisi sinomthamo ophezulu wokuthwala kwaye sinokuphatha imithwalo enzima ngokuthembekileyo ngaphandle kokubeka emngciphekweni ukusebenza. Ukumelana okuncinci kokunxibelelana kuqinisekisa ukudluliselwa kwamandla ngokufanelekileyo, kunciphisa ukulahleka kwamandla ngokufanelekileyo kunye nokwandisa imveliso. Ukongeza, isihlanganisi sinika iipropati ezibalaseleyo zokukhusela, ukuqinisekisa ukusebenza ngokufanelekileyo kunye nokhuseleko.

Ukhuseleko lubaluleke kakhulu kwiindawo zoshishino, kwaye izihlanganisi ezisebenza nzima ziyaphumelela kule nkalo. Isihlanganisi sixhotyiswe ngeempawu zokhuseleko eziphambili, kubandakanya inkqubo yokukhusela edibeneyo kunye nezixhobo ezithintela umlilo, ezibonelela ngokhuseleko oluthembekileyo kwiingozi zombane kunye neengozi zomlilo ezinokubakho. Sihambelana nayo yonke imigangatho yeshishini kunye neziqinisekiso, sikunika uxolo lwengqondo lokuba isixhobo sakho sikhuselwe kakuhle. Ukuguquguquka yenye indawo enamandla yezihlanganisi ezisebenza nzima. Ngoyilo lwayo lwemodyuli, iyahambelana noluhlu olubanzi lwezixhobo ezinzima kunye nezixhobo. Nokuba ukwishishini lokwakha, lokuvelisa, lokwemba, okanye nakweyiphi na enye imboni efuna uqhagamshelo olusebenza nzima, izihlanganisi zethu zinokuhlangabezana neemfuno zakho ezithile. Ukuguquguquka kwayo kuvumela ukuhlanganiswa okulula, okwenza kube sisisombululo esingabizi kakhulu esinokuzivumelanisa neemfuno zakho ezitshintshayo. Lilonke, iiHeavy Duty Connectors zitshintsha umdlalo kwindawo yesihlanganisi esisebenza nzima. Umgangatho wayo ophezulu wokwakha, ukusebenza okungenakuthelekiswa nanto kunye neempawu zokhuseleko eziphambili zenza kube sisisombululo soqhagamshelwano esigqibeleleyo kwizicelo zoshishino. Ngale sihlanganisi, unokuqinisekisa ukudluliselwa kwamandla okungenamthungo, imveliso eyongeziweyo kunye nokhuseleko oluphezulu kwizixhobo ezinzima kunye nezixhobo. Fumana amava ekamva lonxibelelwano olunzima kunye nesixhumi esinzima - isixhumi esiya kunyusa ishishini lakho liye kwinqanaba elitsha.