
Uluhlu lweemveliso zeBEISIT lugubungela phantse zonke iintlobo ezifanelekileyo zezihlanganisi kwaye lusebenzisa iihoods ezahlukeneyo kunye neentlobo zezindlu, ezinje ngeehoods zesinyithi nezeplastiki kunye neehousings zeHSB, uthotho lwe-HE, iindlela ezahlukeneyo zekhebula, iihousings ezifakwe kwi-bulkhead kunye neehousings ezifakwe kumphezulu nokuba kwiimeko ezinzima, isihlanganisi sinokuwugqiba umsebenzi ngokukhuselekileyo.
| Udidi: | I-insert engundoqo |
| Uthotho: | I-HSB |
| Indawo enqamlezileyo yomqhubi: | 1.5-6mm2 |
| Indawo enqamlezileyo yomqhubi: | I-AWG 10 |
| I-voltage elinganisiweyo ihambelana ne-UL/CSA: | 600 V |
| Ukuthintela ubushushu: | ≥ 10¹º Ω |
| Ukumelana nokuqhagamshelana: | ≤ 1 mΩ |
| Ubude bestrip: | 7.0mm |
| Ukuqinisa i-torque | 1.2 Nm |
| Ubushushu obulinganiselweyo: | -40 ~ +125 °C |
| Inani lezinto ezifakiweyo | ≥ 500 |
| Imo yoqhagamshelo: | Uqhagamshelo lwezikrufu |
| Uhlobo lwendoda oluyinkazana: | Intloko yowesifazane |
| Ubungakanani: | 32B |
| Inani leestitshi: | 12(2x6)+PE |
| Iphini yomgca ophantsi: | Ewe |
| Ingaba kufuneka enye inaliti na: | No |
| Izinto ezisetyenzisiweyo (Faka): | I-Polycarbonate (iPC) |
| Umbala (Faka): | I-RAL 7032 (Uthuthu lweNqaba) |
| Izixhobo (iiphini): | Ingxubevange yobhedu |
| Umphezulu: | Ipleyiti yesilivere/yegolide |
| Uvavanyo lwe-flame retardant yezinto ezibonakalayo ngokwe-UL 94: | V0 |
| I-RoHS: | Hlangana neendlela zokuxolelwa |
| Ukukhululwa kwi-RoHS: | 6(c): Ii-alloys zekopolo ziqulathe i-lead efikelela kwi-4% |
| Imeko ye-ELV: | Hlangana neendlela zokuxolelwa |
| I-RoHS yaseTshayina: | 50 |
| Izinto ze-REACH SVHC: | Ewe |
| Izinto ze-REACH SVHC: | ilothe |
| Ukhuseleko lomlilo kwizithuthi zikaloliwe: | I-EN 45545-2 (2020-08) |

Ibonisa i-HSB-012-F, isixhumi se-screw terminal esinzima esenzelwe uqhagamshelo lombane olungagungqiyo. Ifanelekile kulo naluphi na uhlobo lokufakelwa, esi sixhumi siqinileyo sinolwakhiwo olumelana nobunzima beemeko ezingqongileyo. Ibhokisi yaso yeplastiki yomgangatho weshishini yenzelwe ukunyamezela, ikhusela ngempumelelo kwiingozi, uthuli, kunye nokufuma. Uyilo lwe-screw terminal yesixhumi olusebenziseka lula luqinisekisa ukupheliswa kwentambo ngokukhawuleza, okuqinileyo, okuhambelana nobukhulu obahlukeneyo beentambo kwiintlobo ezahlukeneyo zeentambo. Qinisekisa uqhagamshelo oluqinileyo ngokulula—faka ucingo kwaye ubophe isikrufu ukuze uqiniseke ngokhuseleko nokuzinza.

Kwizicelo zokwenza izinto ngokuzenzekelayo, oomatshini, okanye ezemizi-mveliso, khetha isixhumi esinzima se-HSB-012-F. Sisebenza ngokuthembekileyo kwaye kulula ukusifaka, siqinisekisa uqhagamshelo lombane olukhuselekileyo kuyo nayiphi na iprojekthi.

Isixhumi esinzima se-HSB-012-F screw terminal sinendlela yokutshixa ukuthintela ukuqhawuka okungafunekiyo, ukuqinisekisa ukuba uqhagamshelo lwakho luhlala lukhuselekile, nokuba kwiindawo ezine-vibration ephezulu okanye i-shock. Uya kuva ukucofa xa uqhagamshelo luvaliwe kwaye lusebenza ngokupheleleyo, nto leyo enika isiqinisekiso sokuba lukhuselekile. Esi sixhumi asikomelelanga nje kuphela kodwa sikwabonelela ngamathuba okufakelwa ahlukeneyo, sinamathela ngokulula kwiphaneli okanye kwindawo ebiyelweyo enezikrufu okanye iibholithi ukuze kube lula ukufakela nokulungisa.