
Uluhlu lweemveliso zeBEISIT lugubungela phantse zonke iintlobo ezifanelekileyo zezihlanganisi kwaye lusebenzisa ii-hoods ezahlukeneyo kunye neentlobo zezindlu, ezinje ngee-hoods zesinyithi nezeplastiki kunye nee-housings ze-HA, uthotho lwe-HB, iindlela ezahlukeneyo zekhebula, ii-housings ezifakwe kwi-bulkhead kunye nee-housings ezifakwe kumphezulu nokuba kwiimeko ezinzima, isihlanganisi sinokuwugqiba umsebenzi ngokukhuselekileyo.
| Udidi: | I-insert engundoqo |
| Uthotho: | HQ |
| Indawo enqamlezileyo yomqhubi: | 0.14 ~ 4mm2 |
| Indawo enqamlezileyo yomqhubi: | I-AWG 26 ~ 12 |
| I-voltage elinganisiweyo ihambelana ne-UL/CSA: | 600 V |
| Ukuthintela ubushushu: | ≥ 10¹º Ω |
| Ukumelana nokuqhagamshelana: | ≤ 1 mΩ |
| Ubude bestrip: | 7.0mm |
| Ukuqinisa i-torque | 0.5 Nm |
| Ubushushu obulinganiselweyo: | -40 ~ +125 °C |
| Inani lezinto ezifakiweyo | ≥ 500 |
| Imo yoqhagamshelo: | Isiphelo sesikrufu |
| Uhlobo lwendoda oluyinkazana: | Intloko yowesifazane |
| Ubungakanani: | 3A |
| Inani leestitshi: | 5+PE |
| Iphini yomgca ophantsi: | Ewe |
| Ingaba kufuneka enye inaliti na: | No |
| Izinto ezisetyenzisiweyo (Faka): | I-Polycarbonate (iPC) |
| Umbala (Faka): | I-RAL 7032 (Uthuthu lweNqaba) |
| Izixhobo (iiphini): | Ingxubevange yobhedu |
| Umphezulu: | Ipleyiti yesilivere/yegolide |
| Uvavanyo lwe-flame retardant yezinto ezibonakalayo ngokwe-UL 94: | V0 |
| I-RoHS: | Hlangana neendlela zokuxolelwa |
| Ukukhululwa kwi-RoHS: | 6(c): Ii-alloys zekopolo ziqulathe i-lead efikelela kwi-4% |
| Imeko ye-ELV: | Hlangana neendlela zokuxolelwa |
| I-RoHS yaseTshayina: | 50 |
| Izinto ze-REACH SVHC: | Ewe |
| Izinto ze-REACH SVHC: | ilothe |
| Ukhuseleko lomlilo kwizithuthi zikaloliwe: | I-EN 45545-2 (2020-08) |

Isixhumi esiqinileyo se-HQ-005-FC silona khetho lubalaseleyo kuzo zonke iimfuno zakho zoqhagamshelo lwemizi-mveliso. Esi sixhumi, senzelwe usetyenziso olunzima, sibonelela ngamakhonkco akhuselekileyo nasebenzayo kwiinkqubo zakho zombane neze-elektroniki. Izixhumi eziqinileyo ze-HQ-005-FC zenzelwe ukunyamezela iimeko ezinzima kakhulu zokusingqongileyo, okwenza zifaneleke kwiimashini zoshishino, iinkqubo zokwenza izinto ngokuzenzekelayo, kunye nezinye izicelo ezinzima. Ulwakhiwo lwaso oluqinileyo luqinisekisa ukuqina kunye nobomi obude, nokuba kwiimeko ezinzima kakhulu. Sinendlela yokutshixa elula nekhuselekileyo, isixhumi se-HQ-005-FC sinikeza ikhonkco elithembekileyo nelizinzileyo, sinciphisa kakhulu amathuba okuqhagamshelwa okungafunekiyo kwaye siqinisekisa ukusebenza okuqhubekayo. Oku kuyenza ibe lukhetho oluhle kakhulu kwiinkqubo ezibalulekileyo apho ukuthembeka kubalulekile khona.

Isixhumi sibonelela ngokhuseleko olugqwesileyo kuthuli, ukufuma, kunye nezinto ezingcolisayo, siqinisekisa uqhagamshelo lombane olukhuselekileyo nolukhuselekileyo nakwiindawo ezinzima. Izixhumi ze-HQ-005-FC ezinzima ziza ngeendlela ezahlukeneyo ukuhlangabezana neemfuno ezahlukeneyo zombane, isignali, okanye uqhagamshelo lwedatha.

Isixhumi se-HQ-005-FC kulula ukusifaka nokuyigcina, nto leyo ephucula ukusebenza kakuhle kwenkqubo. Silungele ukusetyenziswa okunzima kwimizi-mveliso, sinikezela ngokuqina, ukusebenza okuthembekileyo, kunye nokuseta okulula. Ngokwakhiwa kwaso okuqinileyo kunye noqwalaselo oluguquguqukayo, esi sixhumi siqinisekisa uqhagamshelo olukhuselekileyo nolusebenzayo. Khetha i-HQ-005-FC ukuze ufumane uqhagamshelo oluthembekileyo noluhlala ixesha elide.