
Uluhlu lweemveliso zeBEISIT lugubungela phantse zonke iintlobo ezifanelekileyo zezihlanganisi kwaye lusebenzisa ii-hoods ezahlukeneyo kunye neentlobo zezindlu, ezinje ngee-hoods zesinyithi nezeplastiki kunye nee-housings ze-HA, uthotho lwe-HB, iindlela ezahlukeneyo zekhebula, ii-housings ezifakwe kwi-bulkhead kunye nee-housings ezifakwe kumphezulu nokuba kwiimeko ezinzima, isihlanganisi sinokuwugqiba umsebenzi ngokukhuselekileyo.
| Udidi: | I-insert engundoqo |
| Uthotho: | HK |
| Indawo enqamlezileyo yomqhubi: | 1.5-16mm2 |
| Indawo enqamlezileyo yomqhubi: | I-AWG 10 |
| I-voltage elinganisiweyo ihambelana ne-UL/CSA: | 600 V |
| Ukuthintela ubushushu: | ≥10¹º Ω |
| Ukumelana nokuqhagamshelana: | ≤1 mΩ |
| Ubude bestrip: | 7.0mm |
| Ti-torque yokuqinisa | 0.5 Nm |
| Ubushushu obulinganiselweyo: | -40 ~ +125 °C |
| Inani lezinto ezifakiweyo | ≥500 |
| Imo yoqhagamshelo: | Isiphelo sesikrufu |
| Uhlobo lwendoda oluyinkazana: | Intloko yowesifazane |
| Ubungakanani: | H16B |
| Inani leestitshi: | 4/0 |
| Iphini yomgca ophantsi: | Ewe |
| Ingaba kufuneka enye inaliti na: | No |
| Izinto (Faka) | I-Polycarbonate (iPC) |
| Umbala (Faka) | I-RAL 7032 (Uthuthu lweNqaba) |
| Izixhobo (iiphini) | Ingxubevange yobhedu |
| Umphezulu | Ipleyiti yesilivere/yegolide |
| Uvavanyo lwe-flame retardant yezinto ezibonakalayo ngokwe-UL 94 | V0 |
| I-RoHS | Hlangana neendlela zokuxolelwa |
| Ukukhululwa kwi-RoHS | 6(c): Ii-alloys zekopolo ziqulathe i-lead efikelela kwi-4% |
| Imeko ye-ELV | Hlangana neendlela zokuxolelwa |
| I-RoHS yaseTshayina | 50 |
| Izinto ze-REACH SVHC | Ewe |
| Izinto ze-REACH SVHC | ilothe |
| Ukhuseleko lomlilo kwizithuthi zikaloliwe | I-EN 45545-2 (2020-08) |
| Ukuchongwa | Uhlobo | Inombolo ye-odolo |
| Ukupheliswa kwe-crimp | HK004/0-F | 1 007 03 0000100 |

Ngenxa yoyilo lwayo olulula ukuyisebenzisa, ukufakwa nokugcinwa kwesixhumi se-HK-004/0-F kuyakhawuleza kwaye kulula. Oku kusindisa ixesha kwaye kwenza ukuba kufakelwe kwaye kugcinwe iinkqubo zombane ngokufanelekileyo. Ekugqibeleni, izixhumi ze-HK-004/0-F ezinzima zilukhetho olufanelekileyo kwizicelo ezifuna amandla kwimizi-mveliso, kunye nokusebenza okuqinileyo nokuthembekileyo kunye neempawu zokufakela ezilula. Ngolwakhiwo lwayo oluqinileyo kunye noqwalaselo olunemisebenzi emininzi, esi sixhumi sibonelela ngesisombululo esikhuselekileyo nesisebenzayo kuzo zonke iimfuno zakho zoqhagamshelo. Khetha isixhumi se-HK-0040-F soqhagamshelo oluthembekileyo noluhlala ixesha elide.

IiHk-004/0-F Heavy Duty Connectors zenzelwe ngokukodwa ukubonelela ngoqhagamshelo lombane oluthembekileyo kwiindawo ezinzima. Ulwakhiwo lwazo oluhlala ixesha elide kunye neempawu zokusebenza okuphezulu zenza ukuba zilungele ukusetyenziswa kwi-automation yemizi-mveliso, oomatshini, kunye nezithuthi ezinzima. Zakhiwe ngezinto eziqinileyo, ezi zixhumanisi zibonelela ngokuqina okugqwesileyo kunye nokumelana nempembelelo, ziqinisekisa ukusebenza okuthembekileyo kwiimeko ezinzima zoxinzelelo oluphezulu, ubushushu obuphezulu, umswakama, kunye neemeko ezinzima zokusingqongileyo. Ngendlela yayo yokutshixa elula nekhuselekileyo, isixhumi seHk-004/0-F sibonelela ngoqhagamshelo oluthembekileyo noluzinzileyo, uyilo olulungisiweyo lufunxa kwaye lunciphisa ukungcangcazela kunye nokuthuthumela, lukhusela izixhumi kunye nezinto zangaphakathi ze-elektroniki. Umgangatho ulawulwa ukuhlangabezana nemigangatho ephezulu yokusebenza kunye nokuthembeka.

Isixhumi sibonelela ngokhuseleko oluphezulu lokungena kothuli, ukufuma, kunye nezinye izinto ezingcolisayo. Oku kuqinisekisa ukuba uqhagamshelo lwakho lombane luhlala lukhuselekile, nokuba lukwiindawo ezinzima nezinzima. Izixhumi ze-HK-004/0-F ezisebenza nzima ziyafumaneka ngeendlela ezahlukeneyo, kubandakanya inani leephini ezahlukeneyo kunye nobukhulu beqokobhe, okuvumela izisombululo zoqhagamshelo ezinokuguquguquka nezinokwenziwa ngokwezifiso. Nokuba ufuna uqhagamshelo lwamandla, isignali okanye idatha, esi sixhumi sinayo indawo yokugubungela.