
Uluhlu lweemveliso zeBEISIT lugubungela phantse zonke iintlobo zezihlanganisi ezifanelekileyo kwaye lusebenzisa ii-hoods ezahlukeneyo kunye neentlobo zezindlu, ezinje ngee-hoods zesinyithi nezeplastiki kunye nee-housings zoluhlu lwe-HQ, iindlela ezahlukeneyo zekhebula, ii-bulkhead ezifakelwe kunye nee-housings ezifakelwe kumphezulu nokuba kwiimeko ezinzima, isihlanganisi sinokuwugqiba umsebenzi ngokukhuselekileyo.
| Ukuchongwa | Uhlobo | Inombolo ye-odolo |
| Ukupheliswa kwe-crimp | I-HQ-008-MC | 1 007 03 0000135 |
| Ukuchongwa | Uhlobo | Inombolo ye-odolo |
| Ukupheliswa kwe-crimp | I-HQ-008-FC | 1 007 03 0000136 |
| Udidi: | I-insert engundoqo |
| Uthotho: | HQ |
| Indawo enqamlezileyo yomqhubi: | 0.14 -4mm2 |
| Indawo enqamlezileyo yomqhubi: | I-AWG 26 ~ 14 |
| I-voltage elinganisiweyo ihambelana ne-UL/CSA: | 500 V |
| Ukuthintela ubushushu: | ≥ 10¹º Ω |
| Ukumelana nokuqhagamshelana: | ≤ 1 mΩ |
| Ubude bestrip: | 7.0mm |
| Ukuqinisa i-torque | 0.5 Nm |
| Ubushushu obulinganiselweyo: | -40 ~ +125 °C |
| Inani lezinto ezifakiweyo | ≥ 500 |
| Imo yoqhagamshelo: | Ukupheliswa kwe-screw Ukupheliswa kwe-crimp Ukupheliswa kwentwasahlobo |
| Uhlobo lwendoda oluyinkazana: | Intloko yendoda neyomfazi |
| Ubungakanani: | I-HCP |
| Inani leestitshi: | 8+PE |
| Iphini yomgca ophantsi: | Ewe |
| Ingaba kufuneka enye inaliti na: | No |
| Izinto ezisetyenzisiweyo (Faka): | I-Polycarbonate (iPC) |
| Umbala (Faka): | I-RAL 7032 (Uthuthu lweNqaba) |
| Izixhobo (iiphini): | Ingxubevange yobhedu |
| Umphezulu: | Ipleyiti yesilivere/yegolide |
| Uvavanyo lwe-flame retardant yezinto ezibonakalayo ngokwe-UL 94: | V0 |
| I-RoHS: | Hlangana neendlela zokuxolelwa |
| Ukukhululwa kwi-RoHS: | 6(c): Ii-alloys zekopolo ziqulathe i-lead efikelela kwi-4% |
| Imeko ye-ELV: | Hlangana neendlela zokuxolelwa |
| I-RoHS yaseTshayina: | 50 |
| Izinto ze-REACH SVHC: | Ewe |
| Izinto ze-REACH SVHC: | ilothe |
| Ukhuseleko lomlilo kwizithuthi zikaloliwe: | I-EN 45545-2 (2020-08) |

Isixhumi se-HQ-008-MC sibalulekile kwiikhonkco eziqinileyo zemizi-mveliso. Senzelwe ukusetyenziswa ngokungqongqo, sinikezela ngeekhonkco ezikhuselekileyo nezisebenzayo kwiinkqubo zombane neze-elektroniki. Yenzelwe ukumelana neemeko ezinzima, i-HQ-007-MC ifanelekile kwiimashini ezinzima kunye neenkqubo ezizenzekelayo. Ulwakhiwo lwayo oluqinileyo luthembisa ukuhlala ixesha elide kwiimeko ezinzima. Ngophawu lokutshixa oluthe ngqo, i-HQ-008-MC iqinisekisa iikhonkco ezihambelanayo nezithembekileyo, inciphisa umngcipheko wokuqhawuka ukuze kugcinwe ukusebenza okungenamthungo. Ifanelekile kwiinkqubo ezibalulekileyo apho ukuthembeka kubaluleke kakhulu.

Isixhumi esiqinileyo se-HQ-008-FC silona khetho lubalaseleyo kuzo zonke iimfuno zakho zoqhagamshelo lwemizi-mveliso. Esi sixhumi, senzelwe usetyenziso olunzima, sibonelela ngamakhonkco akhuselekileyo nasebenzayo kwiinkqubo zakho zombane neze-elektroniki. Izixhumi eziqinileyo ze-HQ-008-FC zenzelwe ukunyamezela iimeko ezinzima kakhulu zokusingqongileyo, okwenza zifaneleke kwiimashini zoshishino, iinkqubo zokwenza izinto ngokuzenzekelayo, kunye nezinye izicelo ezinzima. Ulwakhiwo lwaso oluqinileyo luqinisekisa ukuqina kunye nobomi obude, nokuba kwiimeko ezinzima kakhulu. Sinendlela yokutshixa elula nekhuselekileyo, isixhumi se-HQ-008-FC sinikeza ikhonkco elithembekileyo nelizinzileyo, sinciphisa kakhulu amathuba okuqhagamshelwa okungafunekiyo kwaye siqinisekisa ukusebenza okuqhubekayo. Oku kwenza ukuba ibe lukhetho oluhle kakhulu kwiinkqubo ezibalulekileyo apho ukuthembeka kubalulekile khona.