
Uluhlu lweemveliso zeBEISIT lugubungela phantse zonke iintlobo ezifanelekileyo zezihlanganisi kwaye lusebenzisa iihoods ezahlukeneyo kunye neentlobo zezindlu, ezinje ngeehoods zesinyithi nezeplastiki kunye neehousings zeHEE, uthotho lweHE, iindlela ezahlukeneyo zekhebula, iihousings ezifakwe kwi-bulkhead kunye neehousings ezifakwe kumphezulu nokuba kwiimeko ezinzima, isihlanganisi sinokuwugqiba umsebenzi ngokukhuselekileyo.
| Ukuchongwa | Uhlobo | Inombolo ye-odolo |
| Ukupheliswa kwe-crimp | I-HEE-046-MC | 1 007 03 0000059 |
| Ukuchongwa | Uhlobo | Inombolo ye-odolo |
| Ukupheliswa kwe-crimp | I-HEE-046-FC | 1 007 03 0000060 |
| Udidi: | I-insert engundoqo |
| Uthotho: | HEE |
| Indawo enqamlezileyo yomqhubi: | 0.14 ~ 4.0mm2 |
| Indawo enqamlezileyo yomqhubi: | I-AWG 12-26 |
| I-voltage elinganisiweyo ihambelana ne-UL/CSA: | 600 V |
| Ukuthintela ubushushu: | ≥ 10¹º Ω |
| Ukumelana nokuqhagamshelana: | ≤ 1 mΩ |
| Ubude bestrip: | 7.5mm |
| Ukuqinisa i-torque | 1.2 Nm |
| Ubushushu obulinganiselweyo: | -40 ~ +125 °C |
| Inani lezinto ezifakiweyo | ≥ 500 |
| Imo yoqhagamshelo: | Ukupheliswa kwe-screw Ukupheliswa kwe-crimp Ukupheliswa kwentwasahlobo |
| Uhlobo lwendoda oluyinkazana: | Intloko yendoda neyomfazi |
| Ubungakanani: | H24B |
| Inani leestitshi: | 46+PE |
| Iphini yomgca ophantsi: | Ewe |
| Ingaba kufuneka enye inaliti na: | No |
| Izinto ezisetyenzisiweyo (Faka): | I-Polycarbonate (iPC) |
| Umbala (Faka): | I-RAL 7032 (Uthuthu lweNqaba) |
| Izixhobo (iiphini): | Ingxubevange yobhedu |
| Umphezulu: | Ipleyiti yesilivere/yegolide |
| Uvavanyo lwe-flame retardant yezinto ezibonakalayo ngokwe-UL 94: | V0 |
| I-RoHS: | Hlangana neendlela zokuxolelwa |
| Ukukhululwa kwi-RoHS: | 6(c): Ii-alloys zekopolo ziqulathe i-lead efikelela kwi-4% |
| Imeko ye-ELV: | Hlangana neendlela zokuxolelwa |
| I-RoHS yaseTshayina: | 50 |
| Izinto ze-REACH SVHC: | Ewe |
| Izinto ze-REACH SVHC: | ilothe |
| Ukhuseleko lomlilo kwizithuthi zikaloliwe: | I-EN 45545-2 (2020-08) |

Esi sixhumi siphambili senzelwe ukufezekisa iimfuno zezicelo zanamhlanje zoshishino. Sinolwakhiwo oluhlala ixesha elide, ukusebenza okuthembekileyo, kunye noyilo oluguquguqukayo, i-HEE Series ime njengokhetho oluphambili kwiimfuno zoqhagamshelo oluqinileyo. Izixhumi kwi-HEE Series zixhotyiswe ngeekhabhathi zesinyithi ezomeleleyo eziqinisekisa ukuhlala ixesha elide kunye nokuzikhusela kwiimeko ezinzima. Yenzelwe ukumelana nothuli, ukufuma, kunye nokuguquguquka kobushushu, ifanelekile kumacandelo ahlukeneyo afana neemoto, i-aerospace, unxibelelwano, kunye nemveliso.

Izihlanganisi ze-HEE series zenzelwe ukuba kube lula ukuzifakela nokuzigcina. Uyilo lwayo olusebenziseka lula luvumela uqhagamshelo olukhawulezayo nolukhuselekileyo, ukunciphisa ixesha lokungasebenzi kunye nokwandisa imveliso. Ukongeza, isihlanganisi siyahambelana neentlobo ngeentlobo zeentambo, sivumela ukuguquguquka ukuhlangabezana neemfuno ezahlukeneyo zesicelo. Ukhuseleko lubaluleke kakhulu kwiindawo zoshishino, kwaye izihlanganisi ze-HEE Series zidlula imigangatho yeshishini. Inenkqubo yokutshixa ethembekileyo eqinisekisa uqhagamshelo olukhuselekileyo, isusa umngcipheko wokuqhawulwa ngengozi. Ukongeza, isihlanganisi sinekhaka eliqinileyo elibonelela ngokhuseleko oluphezulu lokuphazamiseka kwe-electromagnetic kwaye ligcina ukuthembeka kwesignali.

Siyaqonda iindleko eziphezulu zokungasebenzi kweshishini. Ke ngoko, izihlanganisi zethu ze-HEE Series zakhelwe ukuthembeka. Izihlanganisi zazo ezisemgangathweni ophezulu ziqinisekisa uqhagamshelo oluzinzileyo noluhambelanayo, zinciphisa umngcipheko wokulahleka kwesiginali kunye nokusilela kwenkqubo. Zenzelwe ukumelana neemeko ezinzima, izihlanganisi ze-HEE Series zilungele ukusetyenziswa nzima kwimizi-mveliso. Ulwakhiwo lwazo oluhlala ixesha elide, ukufakwa okulula, kunye nokuthembeka okugqwesileyo kuzenza zibe sisisombululo esithandwayo sokwenza ngcono uqhagamshelo. Thembela kwi-HEE Series ukuze isebenze kakuhle kwaye isebenze rhoqo kwizixhobo zakho.