
Uluhlu lweemveliso zeBEISIT lugubungela phantse zonke iintlobo ezifanelekileyo zezihlanganisi kwaye lusebenzisa iihoods ezahlukeneyo kunye neentlobo zezindlu, ezinje ngeehoods zesinyithi nezeplastiki kunye neehousings ze-HE, HEE series, iindlela ezahlukeneyo zekhebula, iihousings ezifakwe kwi-bulkhead kunye neehousings ezifakwe kumphezulu nokuba kwiimeko ezinzima, isihlanganisi sinokuwugqiba umsebenzi ngokukhuselekileyo.
| Udidi: | I-insert engundoqo |
| Uthotho: | HE |
| Indawo enqamlezileyo yomqhubi: | 1.0 ~ 2.5mm2 |
| Indawo enqamlezileyo yomqhubi: | I-AWG 18-14 |
| I-voltage elinganisiweyo ihambelana ne-UL/CSA: | 600 V |
| Ukuthintela ubushushu: | ≥ 10¹º Ω |
| Ukumelana nokuqhagamshelana: | ≤ 1 mΩ |
| Ubude bestrip: | 7.0mm |
| Ukuqinisa i-torque | 0.5 Nm |
| Ubushushu obulinganiselweyo: | -40 ~ +125 °C |
| Inani lezinto ezifakiweyo | ≥ 500 |
| Imo yoqhagamshelo: | Isiphelo sesikrufu |
| Uhlobo lwendoda oluyinkazana: | Intloko yowesifazane |
| Ubungakanani: | 10B |
| Inani leestitshi: | 10+PE |
| Iphini yomgca ophantsi: | Ewe |
| Ingaba kufuneka enye inaliti na: | No |
| Izinto ezisetyenzisiweyo (Faka): | I-Polycarbonate (iPC) |
| Umbala (Faka): | I-RAL 7032 (Uthuthu lweNqaba) |
| Izixhobo (iiphini): | Ingxubevange yobhedu |
| Umphezulu: | Ipleyiti yesilivere/yegolide |
| Uvavanyo lwe-flame retardant yezinto ezibonakalayo ngokwe-UL 94: | V0 |
| I-RoHS: | Hlangana neendlela zokuxolelwa |
| Ukukhululwa kwi-RoHS: | 6(c): Ii-alloys zekopolo ziqulathe i-lead efikelela kwi-4% |
| Imeko ye-ELV: | Hlangana neendlela zokuxolelwa |
| I-RoHS yaseTshayina: | 50 |
| Izinto ze-REACH SVHC: | Ewe |
| Izinto ze-REACH SVHC: | ilothe |
| Ukhuseleko lomlilo kwizithuthi zikaloliwe: | I-EN 45545-2 (2020-08) |

Kwindawo yemizi-mveliso ekhawulezayo, izisombululo zoqhagamshelo ezithembekileyo zibalulekile. Nokuba zezokuzisebenzela, oomatshini, okanye ukusasazwa kwamandla, iziqhagamshelo ezomeleleyo zibalulekile ekusebenzeni rhoqo. Ukwazisa i-HE Heavy Duty Connector - eyenzelwe ukuhlangabezana neemfuno zakho zoqhagamshelo lwemizi-mveliso. Ngobuchwepheshe obuphambili kunye nolwakhiwo oluqinileyo, ezi ziqhagamshelo ziqinisekisa ukuqina nokusebenza kwiimeko ezimandundu. Zimelana namaqondo obushushu aphezulu, uthuli, ukufuma, kunye nokungcangcazela, ziqinisekisa ukuba akukho xesha lininzi lokungasebenzi kunye nokusebenza okuthembekileyo.

IiHeavy Duty Connectors zilungelelaniswa kakhulu, zibonelela ngesisombululo esibanzi sokuhambisa isignali kunye namandla. Ngeemodyuli ezahlukeneyo, oonxibelelwano, kunye nee-plug-ins, zilungele iimeko ezahlukeneyo zonxibelelwano. Nokuba zidibanisa iimoto, ii-sensors, iiswitshi, okanye ii-actuators, ezi connectors ziqinisekisa ukuhlanganiswa okungenamthungo kunye nonxibelelwano olusebenzayo ukuze kuphuculwe imveliso. Ukhuseleko lukwabaluleke kakhulu kwiiHeavy Duty Connectors. Inkqubo yazo entsha yokutshixa ikhusela unxibelelwano, ithintela ukuqhawuka ngengozi. Uyilo lwemodyuli luvumela ukufakwa ngokukhawuleza nangokulula, kunciphisa iindleko zomsebenzi kwaye konga ixesha. Esi sisombululo se-plug-and-play senza lula ukugcinwa kunye nokutshintshwa, siphucula ukusebenza kakuhle.

IiHeavy Duty Connectors zibonelela ngoluhlu lwezixhobo kunye neendlela zokwenza ngokwezifiso ukuhlangabezana neemfuno ezithile. Zifumaneka ngobukhulu obahlukeneyo bezindlu, ii-shrouds, kunye neendlela zokungena kwiintambo, zidityaniswa ngokungenamthungo kwiisetingi ezikhoyo. Ukuhambelana ne-interfaces yemizi-mveliso eqhelekileyo kuqinisekisa ukusebenzisana nezinye izixhobo kunye neenkqubo, kubonelela ngezisombululo eziza kuqinisekisa ikamva ezihambelana nophuhliso lwetekhnoloji. Kwi-HE Connectors, sibeka phambili uqhagamshelo oluthembekileyo nolusebenzayo kwiindawo zoshishino. Ii-HE zethu ze-heavy duty connectors ziyilwe kwaye zenziwe ngokwemigangatho ephezulu, zithobela iinkcukacha zoshishino kunye neziqinisekiso. Oku kuzibophelela kumgangatho kuqinisekisa ukuba iimveliso zethu ziyahlangabezana nolindelo lwakho kwaye zisebenza ngokungenasiphako kwizicelo ezifuna amandla.