
Uluhlu lweemveliso zeBEISIT lugubungela phantse zonke iintlobo ezifanelekileyo zezihlanganisi kwaye lusebenzisa iihoods ezahlukeneyo kunye neentlobo zezindlu, ezinje ngeehoods zesinyithi nezeplastiki kunye neehousings ze-HE, HEE series, iindlela ezahlukeneyo zekhebula, iihousings ezifakwe kwi-bulkhead kunye neehousings ezifakwe kumphezulu nokuba kwiimeko ezinzima, isihlanganisi sinokuwugqiba umsebenzi ngokukhuselekileyo.
| Udidi: | I-insert engundoqo |
| Uthotho: | HE |
| Indawo enqamlezileyo yomqhubi: | 1.0 ~ 2.5mm2 |
| Indawo enqamlezileyo yomqhubi: | I-AWG 18-14 |
| I-voltage elinganisiweyo ihambelana ne-UL/CSA: | 600 V |
| Ukuthintela ubushushu: | ≥ 10¹º Ω |
| Ukumelana nokuqhagamshelana: | ≤ 1 mΩ |
| Ubude bestrip: | 7.0mm |
| Ukuqinisa i-torque | 0.5 Nm |
| Ubushushu obulinganiselweyo: | -40 ~ +125 °C |
| Inani lezinto ezifakiweyo | ≥ 500 |
| Imo yoqhagamshelo: | Isiphelo sesikrufu |
| Uhlobo lwendoda oluyinkazana: | Intloko yendoda |
| Ubungakanani: | 6B |
| Inani leestitshi: | 6+PE |
| Iphini yomgca ophantsi: | Ewe |
| Ingaba kufuneka enye inaliti na: | No |
| Izinto ezisetyenzisiweyo (Faka): | I-Polycarbonate (iPC) |
| Umbala (Faka): | I-RAL 7032 (Uthuthu lweNqaba) |
| Izixhobo (iiphini): | Ingxubevange yobhedu |
| Umphezulu: | Ipleyiti yesilivere/yegolide |
| Uvavanyo lwe-flame retardant yezinto ezibonakalayo ngokwe-UL 94: | V0 |
| I-RoHS: | Hlangana neendlela zokuxolelwa |
| Ukukhululwa kwi-RoHS: | 6(c): Ii-alloys zekopolo ziqulathe i-lead efikelela kwi-4% |
| Imeko ye-ELV: | Hlangana neendlela zokuxolelwa |
| I-RoHS yaseTshayina: | 50 |
| Izinto ze-REACH SVHC: | Ewe |
| Izinto ze-REACH SVHC: | ilothe |
| Ukhuseleko lomlilo kwizithuthi zikaloliwe: | I-EN 45545-2 (2020-08) |

Indawo yemizi-mveliso ekhawulezayo, izisombululo zoqhagamshelo ezithembekileyo nezisebenzayo zibalulekile. Nokuba kukwi-automation, koomatshini, okanye kusasazo lwamandla, inkqubo yoqhagamshelo eyomeleleyo nethembekileyo ibalulekile ekusebenzeni okuqhubekayo. Ukwazisa i-HE Heavy Duty Connector, imveliso entsha eyenzelwe ukuhlangabezana nazo zonke iimfuno zakho zoqhagamshelo lwemizi-mveliso kunye nokuguqula indlela oqhagamshela ngayo kwaye ukhusele uqhagamshelo lombane. Zisebenzisa ubuchwepheshe obuphambili kunye nobuchule, iziqhagamshelo ze-HE eziqinileyo zibonelela ngoluhlu olubanzi lweempawu, ezenza zilungele ukusetyenziswa kwemizi-mveliso eyahlukeneyo. Ngokwakhiwa kwazo okuqinileyo kunye nezixhobo ezikumgangatho ophezulu, ezi ziqhagamshelo ziqinisekisa ukuqina kunye nobomi obude, nokuba kwiimeko ezinzima kakhulu. Iziqhagamshelo ze-HE eziqinileyo zibonisa ukumelana okugqwesileyo kumaqondo obushushu agqithisileyo, uthuli, ukufuma, kunye nokungcangcazela, okuqinisekisa ukusebenza okuthembekileyo kunye nexesha elincinci lokungasebenzi.

Enye yezona nzuzo ziphambili zezihlanganisi ze-HE ezisebenza nzima kukuguquguquka kwazo. Le nkqubo yesihlanganisi inika isisombululo esibanzi sokudluliselwa kwesignali kunye namandla, ibandakanya iimodyuli ezahlukeneyo, oonxibelelwano, kunye neeplagi. Ingadityaniswa ngokulula kwaye ifanelekile kwiinkalo ezahlukeneyo zonxibelelwano kunye nezicelo. Nokuba ufuna ukuqhagamshela iimoto, iisensors, iiswitshi, okanye ii-actuators, izihlanganisi ze-HE ezisebenza nzima zibonelela ngokuhlanganiswa okungenamthungo kunye nonxibelelwano olusebenzayo ukuze kusebenze kakuhle kwaye kuphuculwe imveliso. Nangona ukuguquguquka kubalulekile, ukhuseleko lubalulekile kuyo nayiphi na imeko yemizi-mveliso. Ii-HE Heavy Duty Connectors zigxininisa ukhuseleko ngenkqubo yazo entsha yokutshixa eqinisekisa uqhagamshelo olukhuselekileyo kwaye ithintela ukuqhawuka ngengozi. Ukongeza, uyilo lwemodyuli yesihlanganisi lunceda ukufakwa okulula nokukhawulezileyo, kunciphisa iindleko zomsebenzi kwaye konga ixesha elixabisekileyo. Esi sisombululo se-plug-and-play senza lula imisebenzi yolondolozo kunye nokutshintsha, siphucula ukusebenza kakuhle kwemisebenzi.

Ii-HE Heavy Duty Connectors zinoluhlu olubanzi lwezixhobo ezikhoyo kwaye zinokwenziwa ngokwezifiso ukuhlangabezana neemfuno ezithile. Zifumaneka ngobukhulu obahlukeneyo bezindlu, ii-shrouds, kunye neendlela zokungena kwiintambo, zidityaniswa ngokungenamthungo kwiisetingi ezikhoyo. Ukongeza, isixhumi siyahambelana ne-interfaces eziqhelekileyo zoshishino, siqinisekisa ukusebenzisana nezinye izixhobo kunye neenkqubo. Oku kuhambelana kukhuthaza izisombululo eziza kuqinisekisa ikamva ezivumela imisebenzi yakho ukuba ihambisane nophuhliso lwamva nje lwetekhnoloji. Kwi-HE Connectors, siyaqonda ukubaluleka konxibelelwano oluthembekileyo nolusebenzayo kwiindawo zoshishino. Yiyo loo nto izixhumi zethu ze-HE heavy duty ziyilwe kwaye zenziwe ngokwemigangatho ephezulu, zithobela iinkcukacha zoshishino kunye neziqinisekiso. Ukuzinikela kwethu kumgangatho kuqinisekisa ukuba iimveliso zethu ziyahlangabezana nolindelo lwakho kwaye zisebenza ngokungenasiphako kwizicelo ezifuna amandla.