
Uluhlu lweemveliso zeBEISIT lugubungela phantse zonke iintlobo ezifanelekileyo zezihlanganisi kwaye lusebenzisa iihoods ezahlukeneyo kunye neentlobo zezindlu, ezinje ngeehoods zesinyithi nezeplastiki kunye neehousings zeHD, uthotho lweHDD, iindlela ezahlukeneyo zekhebula, iihousings ezifakwe kwi-bulkhead kunye neehousings ezifakwe kumphezulu nokuba kwiimeko ezinzima, isihlanganisi sinokuwugqiba umsebenzi ngokukhuselekileyo.
| Ukuchongwa | Uhlobo | Inombolo ye-odolo |
| Ukupheliswa kwe-crimp | I-HDD-108-MC | 1 007 03 0000089 |
| Ukuchongwa | Uhlobo | Inombolo ye-odolo |
| Ukupheliswa kwe-crimp | I-HDD-108-FC | 1 007 03 0000090 |
| Udidi: | I-insert engundoqo |
| Uthotho: | I-HDD |
| Indawo enqamlezileyo yomqhubi: | 0.14 ~ 2.5mm2 |
| Indawo enqamlezileyo yomqhubi: | I-AWG 14-26 |
| I-voltage elinganisiweyo ihambelana ne-UL/CSA: | 600 V |
| Ukuthintela ubushushu: | ≥ 10¹º Ω |
| Ukumelana nokuqhagamshelana: | ≤ 1 mΩ |
| Ubude bestrip: | 7.0mm |
| Ukuqinisa i-torque | 0.5 Nm |
| Ubushushu obulinganiselweyo: | -40 ~ +125 °C |
| Inani lezinto ezifakiweyo | ≥ 500 |
| Imo yoqhagamshelo: | Ukupheliswa kwe-screw Ukupheliswa kwe-crimp Ukupheliswa kwentwasahlobo |
| Uhlobo lwendoda oluyinkazana: | Intloko yendoda neyomfazi |
| Ubungakanani: | H24B |
| Inani leestitshi: | 108+PE |
| Iphini yomgca ophantsi: | Ewe |
| Ingaba kufuneka enye inaliti na: | No |
| Izinto ezisetyenzisiweyo (Faka): | I-Polycarbonate (iPC) |
| Umbala (Faka): | I-RAL 7032 (Uthuthu lweNqaba) |
| Izixhobo (iiphini): | Ingxubevange yobhedu |
| Umphezulu: | Ipleyiti yesilivere/yegolide |
| Uvavanyo lwe-flame retardant yezinto ezibonakalayo ngokwe-UL 94: | V0 |
| I-RoHS: | Hlangana neendlela zokuxolelwa |
| Ukukhululwa kwi-RoHS: | 6(c): Ii-alloys zekopolo ziqulathe i-lead efikelela kwi-4% |
| Imeko ye-ELV: | Hlangana neendlela zokuxolelwa |
| I-RoHS yaseTshayina: | 50 |
| Izinto ze-REACH SVHC: | Ewe |
| Izinto ze-REACH SVHC: | ilothe |
| Ukhuseleko lomlilo kwizithuthi zikaloliwe: | I-EN 45545-2 (2020-08) |

Ukwazisa uhlobo lwe-HDD Heavy Duty Connector Insert – isisombululo esiqinisekileyo kwiimfuno zakho zoqhagamshelo lombane olunzima! Yenzelwe ukusebenza okuphezulu kunye nokuthembeka, le mveliso itsha iphakamisa ukulula nokusebenza kakuhle ukuya kubude obungazange bubonwe ngaphambili. Yakhiwe ngezinto ezikumgangatho ophezulu, ii-HDD Heavy Duty Connector Inserts zenzelwe ukunyamezela iimeko ezinzima kakhulu zoshishino. Nokuba intsimi yakho yeyokumba, i-automation, okanye i-transport, ezi zixhobo zoqhagamshelo zinokumelana nokungcangcazela okukhulu, amaqondo obushushu aphezulu, kunye nokuvezwa luthuli namanzi.

Enye yezona zinto zibalaseleyo kwi-HDD Heavy Duty Connector Insert kukuyila kwayo okuguquguqukayo. Ihambelana nezixhobo ezahlukeneyo, nto leyo eyenza ukuba ilungele ukusetyenziswa ngeendlela ezahlukeneyo. Ukusuka kuqhagamshelo lweemoto ukuya kwiiyunithi zokusasaza umbane, esi siqhagamshelo siqinisekisa uqhagamshelo olukhuselekileyo noluzinzileyo ngalo lonke ixesha, sinciphisa ixesha lokungasebenzi kwaye siphucula ukusebenza kakuhle kwemveliso. Ukuqonda indlela esebenza ngayo icandelo lemizi-mveliso, siyile imveliso yethu ukuze ifakwe kwaye igcinwe ngokulula. Ii-HDD Heavy Duty Connector Inserts zixhotyiswe ngendlela yokutshixa elula ukuyisebenzisa ukuze kuqhagamshelo olukhawulezileyo nolukhuselekileyo. Ngaphezu koko, uyilo lwazo lwemodyuli luvumela ukwenziwa ngokwezifiso okulula kunye nokuguquguquka ukuhlangabezana neemfuno zakho ezithile.

Asishiyi litye lingakhange lijikwe xa kufikwa kukhuseleko. Ii-HDD Heavy Duty Connector Inserts zinobushushu obuqinileyo kunye nokhuselo, ziqinisekisa ukhuseleko oluphezulu ngokuchasene nokutshayiswa kombane kunye nokuphazamiseka kwe-electromagnetic. Esi sixhumi sisebenza kakuhle siphucula ukhuseleko kunye nokusebenza kakuhle kwezixhobo. Kwi-[Igama leNkampani], ulwaneliseko lwabathengi lubaluleke kakhulu. Iimveliso zethu zivavanywa ngokungqongqo kunye nolawulo oluqinileyo lomgangatho ukuze zihlangabezane nemigangatho yoshishino, ziqinisekisa ukuthembeka kunye nobude bexesha. Nge-HDD Heavy Duty Connector Inserts, ungathembela kwisisombululo soqhagamshelo esithembekileyo nesisebenzayo. Ukuze ufumane ukusebenza okungenakuthelekiswa nanto, ukuqina, kunye nokuguquguquka, khetha ii-HDD Heavy Duty Connector Inserts. Phakamisa iinkqubo zakho zoshishino kunye noqhagamshelo lombane namhlanje.