
Uluhlu lweemveliso zeBEISIT lugubungela phantse zonke iintlobo ezifanelekileyo zezihlanganisi kwaye lusebenzisa ii-hoods ezahlukeneyo kunye neentlobo zezindlu, ezinje ngee-hoods zesinyithi nezeplastiki kunye nee-housings ze-HA, uthotho lwe-HB, iindlela ezahlukeneyo zekhebula, ii-housings ezifakwe kwi-bulkhead kunye nee-housings ezifakwe kumphezulu nokuba kwiimeko ezinzima, isihlanganisi sinokuwugqiba umsebenzi ngokukhuselekileyo.
| Udidi: | I-insert engundoqo |
| Uthotho: | HA |
| Indawo enqamlezileyo yomqhubi: | 0.75-1.5mm2 |
| Indawo enqamlezileyo yomqhubi: | I-AWG 18 ~ 14 |
| I-voltage elinganisiweyo ihambelana ne-UL/CSA: | 600 V |
| Ukuthintela ubushushu: | ≥ 10¹º Ω |
| Ukumelana nokuqhagamshelana: | ≤ 1 mΩ |
| Ubude bestrip: | 2.5-5.5mm |
| Ukuqinisa i-torque | 0.25 Nm |
| Ubushushu obulinganiselweyo: | -40 ~ +125 °C |
| Inani lezinto ezifakiweyo | ≥ 500 |
| Imo yoqhagamshelo: | Uqhagamshelo lwezikrufu |
| Uhlobo lwendoda oluyinkazana: | Intloko yowesifazane |
| Ubungakanani: | 10A |
| Inani leestitshi: | 4 |
| Iphini yomgca ophantsi: | Ewe |
| Ingaba kufuneka enye inaliti na: | No |
| Izinto ezisetyenzisiweyo (Faka): | I-Polycarbonate (iPC) |
| Umbala (Faka): | I-RAL 7032 (Uthuthu lweNqaba) |
| Izixhobo (iiphini): | Ingxubevange yobhedu |
| Umphezulu: | Ipleyiti yesilivere/yegolide |
| Uvavanyo lwe-flame retardant yezinto ezibonakalayo ngokwe-UL 94: | V0 |
| I-RoHS: | Hlangana neendlela zokuxolelwa |
| Ukukhululwa kwi-RoHS: | 6(c): Ii-alloys zekopolo ziqulathe i-lead efikelela kwi-4% |
| Imeko ye-ELV: | Hlangana neendlela zokuxolelwa |
| I-RoHS yaseTshayina: | 50 |
| Izinto ze-REACH SVHC: | Ewe |
| Izinto ze-REACH SVHC: | ilothe |
| Ukhuseleko lomlilo kwizithuthi zikaloliwe: | I-EN 45545-2 (2020-08) |

Isixhumi esinzima se-HA-004-F senzelwe ukusetyenziswa kwimizi-mveliso, siqinisekisa uqhagamshelo oluthembekileyo nolusebenzayo kwiindawo ezinzima. Ulwakhiwo lwayo oluqinileyo kunye nendlela yokutshixa ekhuselekileyo kuyenza ifaneleke kwiinkqubo ezibalulekileyo, inika ukuqina nozinzo.

Isixhumi sibonelela ngokhuseleko olugqwesileyo kuthuli, ukufuma, kunye nezinye izinto ezingcolisayo, siqinisekisa uqhagamshelo lombane olukhuselekileyo nolukhuselekileyo kwiindawo ezinzima. Izixhumi ze-HA-004-F ezisebenza nzima ziza ngeendlela ezahlukeneyo ezinobuninzi beephini kunye nobukhulu beeqokobhe, zibonelela ngezisombululo zokwenza ngokwezifiso uqhagamshelo lwamandla, isignali, okanye idatha.

Ngenxa yoyilo lwayo oluqondakala lula, isixhumi se-HA-004-F sinokufakelwa kwaye sigcinwe ngokukhawuleza nangokulula. Oku kunciphisa umsebenzi nexesha, okuvumela ukusetyenziswa ngempumelelo kunye nokugcinwa kweenkqubo zombane. Ukuqukumbela, isixhumi esinzima se-HA-004-F sibonakala njengokhetho olufanelekileyo kwizicelo zoshishino eziqinileyo, ukuqina, ukusebenza rhoqo, kunye nokufakelwa okulula. Ngokwakhiwa kwayo okuqinileyo kunye neendlela eziguquguqukayo, esi sixhumi sinikezela ngesisombululo esikhuselekileyo nesisebenzayo kuzo zonke iimfuno zakho zoqhagamshelo. Khetha izixhumi ze-HA-004-F ukuze ufumane uqhagamshelo oluthembekileyo noluhlala ixesha elide.