
Uluhlu lweemveliso zeBEISIT lugubungela phantse zonke iintlobo ezifanelekileyo zezihlanganisi kwaye lusebenzisa ii-hoods ezahlukeneyo kunye neentlobo zezindlu, ezinje ngee-hoods zesinyithi nezeplastiki kunye nee-housings ze-HA, uthotho lwe-HB, iindlela ezahlukeneyo zekhebula, ii-housings ezifakwe kwi-bulkhead kunye nee-housings ezifakwe kumphezulu nokuba kwiimeko ezinzima, isihlanganisi sinokuwugqiba umsebenzi ngokukhuselekileyo.
| Udidi: | I-insert engundoqo |
| Uthotho: | A |
| Indawo enqamlezileyo yomqhubi: | 1.0-2.5mm2 |
| Indawo enqamlezileyo yomqhubi: | I-AWG 18 ~ 14 |
| I-voltage elinganisiweyo ihambelana ne-UL/CSA: | 600 V |
| Ukuthintela ubushushu: | ≥ 10¹º Ω |
| Ukumelana nokuqhagamshelana: | ≤ 1 mΩ |
| Ubude bestrip: | 7.5mm |
| Ukuqinisa i-torque | 0.5 Nm |
| Ubushushu obulinganiselweyo: | -40 ~ +125 °C |
| Inani lezinto ezifakiweyo | ≥ 500 |
| Imo yoqhagamshelo: | Isiphelo sesikrufu |
| Uhlobo lwendoda oluyinkazana: | Intloko yendoda |
| Ubungakanani: | 10A |
| Inani leestitshi: | 3+PE |
| Iphini yomgca ophantsi: | Ewe |
| Ingaba kufuneka enye inaliti na: | No |
| Izinto ezisetyenzisiweyo (Faka): | I-Polycarbonate (iPC) |
| Umbala (Faka): | I-RAL 7032 (Uthuthu lweNqaba) |
| Izixhobo (iiphini): | Ingxubevange yobhedu |
| Umphezulu: | Ipleyiti yesilivere/yegolide |
| Uvavanyo lwe-flame retardant yezinto ezibonakalayo ngokwe-UL 94: | V0 |
| I-RoHS: | Hlangana neendlela zokuxolelwa |
| Ukukhululwa kwi-RoHS: | 6(c): Ii-alloys zekopolo ziqulathe i-lead efikelela kwi-4% |
| Imeko ye-ELV: | Hlangana neendlela zokuxolelwa |
| I-RoHS yaseTshayina: | 50 |
| Izinto ze-REACH SVHC: | Ewe |
| Izinto ze-REACH SVHC: | ilothe |
| Ukhuseleko lomlilo kwizithuthi zikaloliwe: | I-EN 45545-2 (2020-08) |

Isixhumi esinzima se-HA-003-F, sisisombululo esiphezulu kuzo zonke iimfuno zakho zoqhagamshelo lwemizi-mveliso. Senzelwe ukuhlangabezana neemfuno zezicelo ezinzima, esi sixhumi esiqinileyo nesithembekileyo sibonelela ngoqhagamshelo olukhuselekileyo nolusebenzayo kwiinkqubo zakho zombane neze-elektroniki. Izixhumi eziqinileyo ze-HA-003-F zakhiwe ukuze zimelane neemeko ezinzima zokusingqongileyo, nto leyo ezenza zilungele oomatshini bemizi-mveliso, iinkqubo zokwenza izinto ngokuzenzekelayo kunye nezinye izicelo ezinzima. Ukwakhiwa kwayo okuqinileyo kuqinisekisa ukuqina kunye nobude bexesha, nokuba kwiindawo zokusebenza ezinzima kakhulu. Ngendlela yayo yokutshixa elula nekhuselekileyo, isixhumi se-HA-003-F sibonelela ngoqhagamshelo oluthembekileyo noluzinzileyo, kunciphisa umngcipheko wokuqhawuka ngengozi kwaye kuqinisekiswe ukusebenza okungaphazanyiswayo. Oku kuyenza ibe lukhetho olufanelekileyo kwiinkqubo ezibalulekileyo apho ukuthembeka kubaluleke kakhulu.

Isixhumi sibonelela ngokhuseleko oluphezulu lokungena kothuli, ukufuma, kunye nezinye izinto ezingcolisayo. Oku kuqinisekisa ukuba uqhagamshelo lwakho lombane luhlala lukhuselekile, nokuba lukwimeko enzima nenzima. Izixhumi ze-HA-003-F ezisebenza nzima ziyafumaneka ngeendlela ezahlukeneyo, kubandakanya inani leephini ezahlukeneyo kunye nobukhulu beqokobhe, okuvumela izisombululo zoqhagamshelo ezinokuguquguquka nezinokuguqulelwa ngokwezifiso. Nokuba ufuna uqhagamshelo lwamandla, isignali okanye idatha, esi sixhumi sinayo indawo yokugubungela.

Ngenxa yoyilo lwayo olulula ukuyisebenzisa, isixhumi se-HA-003-F sikhawuleza kwaye kulula ukusifaka nokuyigcina. Oku konga ixesha nomgudu, okuvumela ukusasazwa kakuhle kunye nokugcinwa kweenkqubo zombane. Ngamafutshane, isixhumi esinzima se-HA-003-F lukhetho olufanelekileyo kwizicelo ezifuna amandla kwimizi-mveliso, esibonelela ngokuqina, ukusebenza okuthembekileyo kunye nokulula kokufakela. Ngokwakhiwa kwaso okuqinileyo kunye noqwalaselo oluguquguqukayo, esi sixhumi sibonelela ngesisombululo esikhuselekileyo nesisebenzayo kuzo zonke iimfuno zakho zoqhagamshelo. Khetha izixhumi ze-HA-003-F ukuze ufumane uqhagamshelo oluthembekileyo noluhlala ixesha elide onokuluthemba.